Reštaurácia ,,Pod hradom"

AdresaMatúšová 60/6, Trenčín
Telefón0948 736 959

Otváracie hodiny

 

Pondelok:
11:00 – 22:00
Utorok:
11:00 – 22:00
Streda:
11:00 – 22:00
Štvrtok:
11:00 – 22:00
Piatok:
11:00 – 22:00
Sobota:
11:00 – 22:00
Nedeľa
11:00 – 22:00

 

Popis

Rešturácia “Pod hradom” sa nachádza v historickom centre mesta Trenčín, s výhľadom priamo na hrad Matúša Čáka. Spojením malých detailov sme pre našich hostí vytvorili harmóniu medzi prostredím a kuchyňou. Je pre nás dôležité aby sa hostia u nás cítili príjemne a hneď od prvého momentu sa usmievali. Reštaurácia Pod hradom je skvelým miestom na komorné rodinné oslavy, svadby, obchodné stretnutia či romantické večery strávené vo dvojici. Príjemnú atmosféru dotvára presklenný interiér s výhľadom na mesto a samotný hrad. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie príjemných chvíľ pri večernom osvetlení.

Naše dlhoročné skúsenosti získané v zahraničí sa snažíme každodennou prítomnosťou zužitkovať a prezentovať našim hosťom. Spoločne so skúseným personálom tvoríme spoľahlivý team, ktorého záujmom je poskytnúť hosťovi tie najkvalitnejšie služby a spojiť tak výnimočné prostredie s kreatívnou kuchyňou. Ponúkame kuchyňu zameranú na zážitkovú gastronómiu, ktorú si môžete vychutnať v atraktívnych priestoroch s výhľadom na hrad . Jedlo je pripravované zásadne z čerstvých a kvalitných vyberaných surovín. Ozvláštnené rukou majstra šéfkuchára s dlhoročnou skúsenosťou si ho vychutnajú všetci gurmáni a milovníci dobrej kuchyne.

Ku skvelému jedlu určite patrí aj výnimočné víno a týmto pravidlom sme sa v spolupráci s lokálnymi vinármi riadili pri zostavovaní ponuky vín, ktorú u nás nájdete. Naša vínna karta obsahuje kvalitné regionálne ale aj svetové vína. Vínnu kartu sme zostavovali so zahraničnými someliermi. Reštaurácia Pod hradom je to perfektné miesto na pozvanie Vašich priateľov a rodiny na prežitie krásnych spoločných chvíľ. Reštaurácia je súčasťou Hotela Pod hradom*** a k dispozícii je aj miesto na parkovanie. Vaše špeciálne požiadavky nie sú pre nás prekážkou, ale výzvou vyhovieť všetkým našim hosťom.

Obrázky